Baiba Spriņģe
Prakse

RSU Stomatoloģijas institūta Implantoloģijas Klīnika


Baiba Spriņģe

Dr. Baiba Spriņģe ir sertificēta zobu protēziste ar vairāk nekā 13 gadu pieredzi zobārstniecības nozarē.

2008. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti, iegūstot zobārsta specialitāti, bet 2011. gadā ‒ Tālākizglītības fakultāti, iegūstot zobu protēzista apakšspecialitāti. Turpmākās studijas doktorantūrā vainagojušās ar medicīnas doktora zinātnisko grādu 2015. gadā.

Ārste ir vairāku starptautisko un Latvijas zinātnisko publikāciju autore un savas zinātniskās darbības rezultātus ir prezentējusi gan vietēja, gan starptautiska mēroga konferencēs. Baiba starptautiskās konferencēs un kursos regulāri papildina savas teorētiskās zināšanas un klīniskās iemaņas.

Rīgas Stradiņa universitātes Zobu protezēšanas katedras docente.
Eiropas Protēzistu asociācijas (EPA), Starptautiskās implantoloģijas apvienības (ITI) un Latvijas Zobārstu asociācijas biedre.

Zobārsta profesija vienmēr ir bijis Baibas dzīves aicinājums un lielais skolotājs, sniedzot daudz gandarījuma. Ārstes ikdienā itin viss atrodas dinamiskā mijiedarbībā: te ir zinātne, kas mainās izaicinošā tempā, nanometru precizitāti pieprasoša, tehniski ļoti radoša un pat mākslinieciska profesija, izglītojošs darbs ar studentiem un rezidentiem un, protams, cieņpilnas un cilvēciskas attiecības ar pacientiem un kolēģiem.