Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatņu veidi un izmantošanas mērķis

  1. Lai palīdzētu analizēt interneta vietnes smaidaeksperti.lv izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības interneta vietnē smaidaeksperti.lv, un tādējādi ļautu mums uzlabot un izveidot ērtāku interneta vietni kā arī uzlabotu interneta vietnes darbību, mēs izmantojam interneta analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, un kura lietošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
  2. Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kā Jūs izmantojat šo interneta vietni. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnē.
  3. Lai katrā vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt Jūsu piekrišanu, Jūsu ērtībai tiek izmantotas arī sīkdatnes, lai reģistrētu, Jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai šajā interneta vietnē.  

Sīkdatņu datu izmantošana un uzglabāšana

4. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiemGoogle minēto informāciju izmantos, lai SIROWA RIGA vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

5. SIROWA RIGA sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par interneta vietnes smaidaeksperti.lv apmeklētājiem.

6. Pēc SIROWA RIGA pieprasījuma pirms saņemtās informācijas saglabāšanas Google Inc. to padarīs anonīmu, dzēšot jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, un IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestata uz nulli.

7. Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā.

Atteikšanās no sīkdatnēm

8. Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

9. Tāpat Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci. Vairāk lasiet http://www.allaboutcookies.org/.