Gita Zommerfelde
Prakse

Zobārstniecības klīnika “GabDent”

A White clinic


Gita Zommerfelde

Dr. Gita Zommerfelde ir zobārste ar 18 gadu pieredzi savā nozarē. Viņas speciālizācija ir zobu protezēšana un implantoloģija, pielietojot pēc iespējas mazāk invazīvas ārstēšanas taktikas.

Gitas ceļš uz ārsta diplomu sākās 2003. gadā Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Studiju laikā iegūtā bagātīgā asistentes pieredze pie lieliskiem sejas un žokļu ķirurgiem palīdzēja praktiskās un teorētiskās mācību vielas apguvē un tuvināja sapnim - ķirurga specialitātei, tomēr laika gaitā Gita secināja, ka labāk gribētu likt implantus un veikt standarta kaula pieaudzēšanas operācijas.

Pēc zobārsta grāda iegūšanas 2008. gadā viņa uzsāka mācības zobu protezēšanas rezidentūrā. Paralēli tām Gita aktīvi nodevās dažādiem iesācējiem paredzētiem kursiem implantoloģijā, bet pēc praktisko iemaņu uzlabošanas izvēlējās aizvien nopietnākus kursus ķirurģijā pie pasaulē slaveniem un nozīmīgiem ārstiem (Dr.Urban Istvan, Dr.Gamborena Iñaki , Dr.Zucchelli Giovanni, Prof. Dr.med.dent. Buser Daniel, Dr.Puisys Algirdas).

Viņas mērķtiecība un vēlme apliecināt savas zināšanas un iemaņas vainagojās ar diplomu izcilajā Cambridge Academy of Dental Implantology.