Smaids

14 idejas smiekliem līdz asarām

Raksta titulbilde Piesakies konsultācijai

Smiekli paildzina dzīvi, vai ne? Un kurš vispār teicis, ka izjokot draugus, ģimeni un kolēģus drīkst tikai 1. aprīlī?! Esam sagatavojuši Tev foršas idejas, lai padarītu ikdienu raibāku un smieklīgāku! Lasi un iedvesmojies!

#1. Nemirstīgā klasika – “Oreo” cepumi

Kur nu bez šā laika pārbaudījumus izturējušā joka! Atdali “Oreo” cepumu pusītes, nomaini pildījuma balto krēmu pret zobu pastu, saliec cepumus atkal kopā un novieto uz šķīvja. Labu apetīti visiem, kas nevar vien nociesties likt leģendāros cepumus uz kārā zoba!

#2. Daudz laimes dzimšanas dienā!

Ja kādu iemeslu dēļ Tev izdodas pievienoties drauga vai otrās pusītes “Facebook” kontam, nomaini viņa iestatījumos dzimšanas dienas datumu – tas viltus jubilāram sagādās apsveikumu jūru un pamatīgu neizpratni. Joks būs patiesi izdevies, ja Tev izdosies pierunāt arī jubilāra vecākus piedalīties tajā un apsveikt savu bērnu neīstajā dzimšanas dienā, liekot viņam nopietni apšaubīt vienu no viņa kā indivīda pamatpatiesībām.

#3. Dāvanā – zvaigžņu lietus!

Gliteri, protams, ir skaisti, bet tie arī nokļūst VISUR, un tos ir gandrīz neiespējami savākt. Piepildi aploksni ar gliteriem, adresē to kādam no ģimenes un iemet pastkastītē. Pēc tam Tev atliek ieslēgt nopietnību un censties nenodot sevi brīdī, kad nelaimīgais atvērs aploksni un viņu ieskaus tās mirdzošais saturs. 

 

#4. Ne viss ir ziepes, kas pēc tādām izskatās

Ziepes no visām pusēm pārklāj ar caurspīdīgu nagulaku, nožāvē un novieto vannasistabā blakus izlietnei. Interesanti, kāda būs tīrīgo roku īpašnieku reakcija, par visām varītēm cenšoties nomazgāt rokas ar ziepēm, kas neputo?

#5. Salāti ar pārsteigumu

Lielveikalā šo neiesakām atkārtot, jo sašutušo klientu sūdzību gadījumā Tevi, visticamāk, palīdzēs atmaskot kāda no novērošanas kamerām. Toties savā ledusskapī mājās gan vari izpausties! Nopērc vairākus galviņsalātus, novieto tos ledusskapī un iebāz pa vidu nelielu rotaļu čūsku. Tālāk atliek vien gaidīt, kā reaģēs tas, kurš pirmais atvērs ledusskapi… 

#6. Kājām gaisā!

Šis joks ir tik viegli un ātri īstenojams, ka būtu grēks to ne reizi neizspēlēt. Kamēr kolēģa vai otrās pusītes nav tuvumā, pielavies pie viņa datora un nospied Ctrl, Alt un bultiņu uz leju. Nabagu gaidīs pamatīgs pārsteigums – kājām gaisā sagriezts datora ekrāns. Ja vien attiecīgā taustiņu kombinācija un tās efekta atcelšana nav pazīstama, kolēģim nāksies meklēt palīdzību internetā, lai atkal ekrānu novietotu standarta pozīcijā, bet tu tikmēr varēsi aiz sienas klusām ķiķināt. 

#7. Jaunais mājdzīvnieks

Izgriez no melna papīra formu, kas aptuveni atgādina biedējoši lielu kukaini, un pielīmē to lampas abažūra iekšpusē. Kad kāds ieslēgs lampu, pirmā lieta, ko viņš pamanīs, būs milzīgā kukaiņa ēna.

P. S. Šo noteikti nav ieteicams izmēģināt ar kādu, kam patiesi bail no kukaiņiem. 

#8. Kāds šodien datums?

Šī joka īstenošanai Tev nepieciešams komandas darbs. Sauc talkā ģimeni, dzīvokļa biedrus vai biroja kolēģus un kopīgiem spēkiem pārliecini jūsu izvēlēto upuri par to, ka šodien īstenībā ir cits datums, piemēram, 29. februāris (gadā, kad februārī ir vien 28 dienas) vai 31. marts, lai gan patiesībā jau klāt 1. aprīlis. Lai viss izdotos godam, jums jānomaina datums visās elektroniskajās un viedajās ierīcēs un, iespējams, jāsagādā jauns galda kalendārs. 

#9. Brokastis galdā!

Ja kādam mājniekam no rīta patīk mieloties ar brokastu pārslām ar pienu, sagatavo viņam brokastis ar pārsteigumu jau iepriekšējā vakarā – ieber bļodā pārslas, pārlej ar pienu un liec saldētavā uz nakti, bet no rīta laikus novieto uz brokastu galda. Kad kārumnieks mēģinās iemērkt bļodas saturā karoti, viņam tas neizdosies un radīs pamatīgu aizkaitinājumu. 

#10. Zirneklītis

Saplaisājis viedtālruņa ekrāns ir viens no tā īpašnieka ļaunākajiem murgiem un spēj sagādāt ne mazums nepatīkamu sajūtu. Vai arī Tev tā ir gadījies? Un tagad iedomājies atvieglojumu, ko Tu piedzīvo, saprotot, ka plaisas uz ekrāna ir ilūzija – parasta lietotne, kas rada bojāta ekrāna efektu. Negants joks ar laimīgām beigām!

#11. Atvainojiet, aizņemts!

Piebāz bikses ar dvieļiem vai zeķēm, novieto uz poda tualetes kabīnē un piestiprini pie tām apavus tā, lai izskatās, ka kāds sēž uz poda. Pārliecinies, ka to var pamanīt no kabīnes ārpuses, un uzkavējies tualetē, lai kļūtu par liecinieku tās apmeklētāju sašutumam. Labākam efektam vari šo pašu atkārtot arī pārējās kabīnēs, liekot pārējiem mocīties neziņā un dusmās uz tiem, kas visu dienu aizņem tualeti. 

 

#12. Salūzušās durvis

Jo vairāk durvju Tavā darbavietā, jo labāk! Uzliec uz visām biroja durvīm zīmi ar uzrakstu “Durvis nedarbojas, izmantojiet citas” un bultu pa labi vai kreisi. Rezultāts? Apjukuši kolēģi, kas riņķo pa biroju, burtiskā nozīmē cenšoties atrast izeju no šīs situācijas. Vienīgais, būtu jauki viņus informēt par šīs situācijas būtību, pirms viņi izsaukuši atslēdznieku vai avārijas dienestu. 

#13. Hallo, vai Andris?

Vēl viens joks, kurā Tev lieti noderēs papildspēki. Sarunā draugus vai kolēģus, kas visu dienu, sākot no paša rīta, zvana joka upurim uz biroju vai mobilo telefonu un vēlas runāt ar, piemēram, Andri. Parūpējies par to, lai šie zvani atkārtotos gana bieži, piemēram, ik pēc 30 minūtēm, kārtīgi nokaitinot zvanu saņēmēju. Dienas noslēdzošajā zvanā zvanītājs var iepazīstināt ar sevi kā Andri un pajautāt, vai viņu kāds meklēja.

#14. Mums ir jaunumi!

Kuru gan nekaitina uzbāzīgās mārketinga jaunumu e-pasta vēstules! Sagādā kolēģim pārsteigumu un piereģistrē viņa e-pasta adresi jaunumu saņemšanai no, piemēram, intīmpreču veikala, kolēģim pilnībā nesaistošu hobija lietu vai kādas slavenas diētas vietnes (ar noteikumu, ka viņam nav jāzaudē svars). 

Lai veiksmīga un garda izjokošana!

www.smaidaeksperti.lv

Piesakies konsultācijai

Citi raksti