Slavenības

10 slavenības, kuru smaidi karjeras sākumā nebija tik žilbinoši

Raksta titulbilde Piesakies konsultācijai
Toms Krūzs

Varētu šķist, ka viņš jau piedzima ar žilbinošu smaidu un 32 zobiem. Bet, kad viņš sāka gūt popularitāti, viņš veica zobu korekciju, kas, acīmredzot, bija pareizais lēmums. 

Mailija Sairusa

Arī galvenā amerikāņu mūzikas dumpiniece ir vērsusies pēc zobārstu palīdzības, kas kārtējo reizi pierāda - neviens no mums nav ideāls. 

Krištianu Ronaldu

Leģendārais futbolists, kurš slavu guvis ne tikai futbola talanta, bet arī sava izskata dēļ, arī vērsies pie zobārstiem pēc palīdzības. 

Kits Urbans

Mūziķis, kuru bieži atpazīst kā leģendārās Nikolas Kidmenas vīru, ne vienmēr bija apveltīts ar perfekto smaidu. 

Metjū Luiss

Fantastiskais aktieris, kurš atveidoja visu iemīļoto Nevila Lēniņa tēlu Harija Potera filmās, izgājis cauri daudzām pārmaiņām - sākot no neveikla pusaudža, līdz pat īstenam sirdsāķītim. Viņa sirdi mēģina iekarot daudzas jo daudzas Holivudas aktrises. Tā tik uz priekšu! 

Morgans Frīmens

Vins no iecienītākajiem pasaules aktieriem, kura balsi un lomas var atcerēties acumirklī. Par spīti milzīgajam aktiera talantam, žilbinošs smaids gan viņam nebija dots jau no bērnības. 

Zaks Efrons

Visu meiteņu sapņu puisis no filmām “Vidusskolas mūzikls”. Tagad grūti iztēloties, ka viņa smaids agrāk izskatījās šādi. 

Deivids Bekhems

Vēl viens futbolists mūsu topā, kurš šobrīd nu dien ir perfekts it visā. 

Nikolass Keidžs

Aktieris, kurš pēdējā laikā kļuvis vairāk par interneta memi nekā aktieri. Viņa neveiksmīgās lomas var likt viņam apšaubīt viņa talantu, taču viņa skaistais smaids vienmēr liks mums saprast, cik ļoti mēs viņu mīlam. 

Demija Mūra

Ir grūti iedomāties, ka šī mūžam jaunā aktrise agrāk izskatījusies šādi. Viņa kļuvusi par piemēru visām sievietēm un pierādījusi, ka visi mūsu panākumi un neveiksmes ir atkarīgi tikai no mums. 

Daudzi populāri aktieri un mākslinieki parāda, ka darbs pie sevis nekad neapstājas visas dzīves garumā. Smaids atrisina daudz, vai ne? Tādēļ nebīstieties no zobārstiem! Beigu beigās - viņi var mums sniegt mūsu sapņu smaidu!

Piesakies konsultācijai

Citi raksti