Smaids

Kā iegūt skaistu smaidu?

Raksta titulbilde Piesakies konsultācijai

Ar ko sākt?

Īstais brīdis ir tieši tagad - neatliec uz rītdienu to, ko savas veselības labā vari izdarīt jau šodien! Jā, zobu veselība ir cieši saistīta ar vispārējo veselības stāvokli, būtiski ietekmē sirds un asins vadu saslimšanas. Zobu un smaganu stāvoklim ir saistība ar vairākām veselības problēmām, tostarp diabētu, vēzi, sirdskaitēm, dzemdību sarežģījumiem un prāta spēju koncentrēšanu.

Piesakies uz konsultāciju!

Noskaidro savas iespējas iegūt ne tikai veselus zobus, bet arī skaistu smaidu! Zobārsts veiks pilnu mutes dobuma diagnostiku, izstāstīs individuāli Jūsu situācijai un iespējām piemērotus zobārstniecības risinājumus, lai Jūs kopā ar zobārstu varētu plānot turpmāko ārstēšanu. Regulāri zobārsta apmeklējumi ir ieteicami ikvienam!

Atceries, ka  tāpat kā nav divu vienādu cilvēku, tāpat nav identisku situāciju mutes dobumā - tieši vizītes laikā zobārsts varēs novērtēt zobu veselības stāvokli, veikt pilnu mutes dobuma diagnostiku un kopā ar Jums izrunāt nepieciešamos risinājumus.

 

Veselīgs un skaists smaids ne tikai ceļ Jūsu pārliecību par sevi un uzlabo to, kā Jūs izskatāties un jūtaties, bet arī  ietekmē Jūsu vispārējo veselību un dzīves kvalitāti. Jums vairs nav jāuztraucas par zobu funkciju ēdot, aktīvi sportojot, tīrot zobus, par svaigu elpu, bet, galvenais, nav jāizvairās smaidīt un runāt.

Kādas ir iespējas?

Zobu implanti

Zobu implanti ļauj atjaunot iztrūkstošu zobu vai vairākus zobus Jūsu smaidā, nebojājot, nenoslīpējot blakus esošus zobus, kā tas notiek, ja izvēlaties zobu "tiltiņu". Atšķirībā no tiltveida protēzēm, izņemamajām protēzēm, zobu implanti dabīgi slogo žokļa kaulu, nodrošinot slodzi un novēršot žokļa kaula apjoma samazināšanos.

Šādas zobu protēzes prasa ne tikai "ziedot" blakus esošos zobus, viena zoba aizstāšanai, bet nav estētisks risinājums ilgtermiņā. Pēc laika tās būs jāmaina, jo radīs vizuālu defektu.

Aizvietojot zobus tieši ar Ankylos zobu implantiem Jūs iegūsiet ne tikai skaistu smaidu, bet vairākus citus ieguvumus ilgtermiņā. Piemēram, Ankylos implantiem ir ātrs ieaugšanas/integrācijas process, bioloģiski saderīgs titāns, īpašā implanta virsma sekmē implanta integrāciju žokļa kaulā un veicina dzīšanas procesus. 

Zobu implanti ir tūlītējs risinājums situācijā, kad traumas vai ļoti iekaisuša zoba dēļ Jums nepieciešama zoba izraušana, taču nevēlaties staigāt bez tā? Ankylos implantus iespējams ievietot arī uzreiz – izrautā zoba vietā – vienas vizītes laikā. Tas Jums ietaupīs gan laiku, gan naudu, gan sniegts tūlītēju risinājumu Jūsu situācijai, lai nevajadzētu atlikt implantāciju vai domāt par īstermiņa protezēšanas risinājumiem.

Estētiskā protezēšana

Zobu kronis

Estētiskās protezēšanas risinājumi ļauj atjaunot vai uzlabot dabīgo zobu formu un krāsu, aizvērt spraugas starp zobiem, kā arī panākt maksimāli estētisku rezultātu, kuru vizuāli nav iespējams atšķirt no dabīgā. Zobu kronis, kas balstīts uz zobu implanta, lai aizstātu trūkstošo zobu vai metālkeramikas kronīšu nomaiņa uz cirkonija keramikas zobu kronīšiem - sniegs augsti estētisku rezultātu.

Porcelāna plāksnītes jeb zobu venīri

Estētiskās protezēšanas ietvaros var veikt zobu pārklāšanu ar porcelāna plāksnītēm jeb  venīriem. Piemēram, nepreperētie zobu venīri, padara zobus tieši tik baltus, cik vēlaties Jūs, tāpat var koriģēt zobu formu, novērst defektus, šķirbas starp zobiem, un pats galvenais - nav nepieciešams noslīpēt Jūsu dabīgo zobu virsmas, lai šos venīrus piestiprinātu pie zobu virsmām. Abi minētie risinājumi ir līdzīgi - laboratorijā izgatavotas plānas keramikas plāksnītes, kuras stiprinās uz zoba priekšējās daļas, radot vēlamo zoba izskatu. 

Kā atrast labu zobārstu?

Uzsākot zobu estētisko protezēšanu, zobārsts apskatīs Jūsu mutes dobuma stāvokli, protezēšanas iespējas, atsevišķos gadījumos veiks arī fotoanalīzi un digitālu izpēti  - digitāls rentgens, mutes dobuma skanēšana, lai digitālā vidē plānotu un prognozētu ārstēšanas gaitu.

Skaidrs, ka skaistu smaidu var iegūt tikai rūpējoties par to - lai zobi  būtu veseli, tīri un skaisti zobi, zobu higiēnists un zobārsts jāapmeklē, tieši tad, kad vēl nav sūdzības par zobu sāpēm vai diskomfortu. Tāpēc, aicinām neatlikt zobārsta apmeklējumu, bet sākt ar konsultāciju pie laba zobārsta, ieguldot savā dzīves kvalitātē – rūpēs par savu veselību.

Atrodi savu zobārstu: https://www.smaidaeksperti.lv/eksperti

Piesakies konsultācijai

Citi raksti