Zobi

7 vērtīgas aplikācijas, kuras iesaka un lieto zobārsti

Raksta titulbilde Piesakies konsultācijai

1. Brush DJ - zobu tīrīšanas motivētājs

Bezmaksas aplikācija Brush DJ motivē lietotāju efektīvai ikdienas zobu tīrīšanas rutīnai, izmantojot mūziku un jautrību. Aplikācija ir saņēmusi vairākas balvas, jo tā tiešām ir ērta, vienkārša un piemērota dažādu vecumu lietotājiem. Mūzika skan tik ilgi, kamēr tiek tīrīti zobi – 2 minūtes. Šo aplikāciju ir izstrādājuši zobārsti, un tā ir piemērota ikvienam, kas vēlas uzlabot savu mutes veselības stāvokli. Aplikācija palīdzēs iegūt un uzturētlabu zobu higiēnu, svaigu elpu, bet ļaus atklāt arī jaunas melodijas. Nav būtiski, vai jums ir parastā vai elektriskā birste, aplikācija jums nosūtīs atgādinājumus par zobu tīrīšanas biežumu, par zobu birstītes maiņu, kā arī atgādinās par profilaktiskajiem zobārsta un higiēnista apmeklējumiem.

2. Teeth whitener - zobu virtuālais balinātājs

Šī ir viena no populārākajām zobu balināšanas aplikācijām, kas ļauj “pielaikot” balto smaidu vēl pirms pārvērtībām zobārsta krēslā- vai nu tā ir zobu balināšana vai estētiskā zobārstniecība – kroņi, venīri, varat pārliecināties, cik lieliski jums piestāv patiešām baltāki zobi un žilbinošs smaids. Iegūto foto iespējams saglabāt un dalīties ar draugiem sociālajos kontos.

3. DFC - Dental fobiaaplikācija stomatofobijas pacientiem

Tā ir draudzīga un motivējoša aplikācija un saziņas platforma, kur savā pieredzē dalās pacienti, kam ir ļoti stipras bailes no zobārsta. Šajā virtuālajā vidē cilvēki dalās savā pieredzē, stāstos un sniedz atbalstu, iedrošina līdzīgās situācijās nonākušos.

Tāpat šī aplikācija apskata un skaidro dažādas mutes dobuma problēmas, sniedz speciālistu padomus, kā arī apskata dažādu pacientu pieredzes stāstus, kas gadiem ilgi nav bijuši pie zobārsta, bet saņēmušies un sākuši ar pirmo vizīti.

4. BracesHelpaplikācija tiem, kuri veic zobu korekciju ar breketēm

Šī aplikācija apkopo dažādus vērtīgus padomus, kā kopt un pareizi tīrīt gan zobus, gan breketes zobu korekcijas laikā, piemēram, kā pareizi lietot speciālo zobu diegu, kā arī sniedz padomus, janepieciešama SOS palīdzība ar breketēm. Tā ļauj sekot līdz ortodontiskajai ārstēšanai interesantā un pārskatāmā veidā.

5. Mouth Monster- zobgraužu slepenā dzīve

Šī aplikācija galvenokārt domāta bērniem, lai izskaidrotu un uzskatāmi parādītu, kā mutē veidojas, dzīvo un vairojas dažādas baktērijas. Kā saldumi ietekmē mutes dobuma veselību. Šis ir labs veids, kā bērnu pieradināt pie regulāras zobu tīrīšanas rutīnas, padarīt to interesantu un veidot izpratni par zobu un mutes higiēnu.

6. Kids Dentist - bērnu un zobārstu lomu spēles

Šī aplikācija ļauj iepazīstināt bērnu ar plānoto zobārsta apmeklējumu. Tā ir veidota īpaši bērniem- ar vienkāršu un ērtu navigāciju, lai paskaidrotu pamata darbības, kas tiek veiktas, atrodoties zobārsta krēslā. Tāpat šo aplikāciju iecienījuši arī bērnu zobārsti, kuri pirmās vizītes apmeklējuma laikā izmanto šo spēli, lai izskaidrotu veicamās darbības un panāktu kontaktu ar mazo pacientu. Bērni mājās var turpināt iztīrīt zobus aplikācijas tēliem vai iejusties zobārsta lomā, apskatot vai salabojot zobus virtuālajiem aplikācijas tēliem.

7. Philips Sonicare - labākais veids, kā tīrīt zobus efektīvi

Šī aplikācija palīdz sekot līdz tam, cik labi un efektīvi jūs tīrāt savus zobus. Tā gan ir pieejama tikai tad, ja jūs izmantojat kādu no jaunajām elektriskajām Philips Sonicare zobu birstēm – modeļiem Diamond Clean Smart.

Tā sniedz īsu atskaiti tiešsaistē - piemēram, kuras zonas mutē tīrāt labi, kurām neveltāt pietiekoši daudz laika un uzmanības. Aplikācija arī nolasa zobu birstē iebūvētā sensora datus, nosakot spiedienu uz smaganu - vai jūs neberžat smaganas. Tā katru nedēļu sniedz īstu atskaiti par tiešu jūsu zobu tīrīšanas kvalitāti - tīrīšanas tehniku, sniedz ieteikumus, kā arī atgādina, kad nepieciešams mainīt zobu birstes uzgali. Līdzīga aplikācija ir pieejam arī bērnu zobu birstei, kas motivē zobus tīrīt ar prieku!

Piesakies konsultācijai

Citi raksti