Zobi

Ko par Tevi pasaka Tava zobu pastas tūbiņa?

Raksta titulbilde Piesakies konsultācijai

Psihologi uzskata, ka 40% no cilvēka darbībām nav apzināti lēmumi, bet gan neapzināti ieradumi. Tas, ko, iespējams, uzskatāt par nenozīmīgu, varbūt pat nepievēršat uzmanību, faktiski veido jūsu ikdienas gaitas un kļūst par dzīves sastāvdaļu. Šie it kā nenozīmīgie sīkumi, tomēr ļauj pateikt šo un to par jums kā personību, kaut vai šis piemērs- kā izspiežat zobu pastu.

Izspiedējs vai rullētājs?

1. Rullētājs

Jūs esat ļoti taupīgs un kārtīgs cilvēks, kuram rūp ne tikai savu lietu kārtība, bet arī cilvēki jums līdzās. Jūs esat perfekcionists un jums nepatīk kaut ko izšķērdēt, tāpēc pilnībā izmantojat visus resursus, kas jums ir. Jūs esat pieradis strādāt kārtīgi, precīzi un savu darbu veicat ļoti labi, kas nozīmē, ka citi cilvēki uz jums var paļauties. Jūsu māja vienmēr ir tīra un jūsu dzīve ir ļoti sakārtota.

2. Izspiedējs

Jūs esat reālistisks un ļoti aktīvs, enerģisks cilvēks, un parasti esat steigā. Jūs neesat visorganizētākā un kārtīgākā persona, taču, ja saskaraties ar kādu izaicinājumu darbā vai personīgajā dzīvē, spējat savest sevi “kārtībā” un “turēt rāmjos” - visu ātri atrisināt. Jūs esat ļoti komunikabls, jums ir daudz draugu un patīk būt sabiedrībā. Jūs zināt, kā līdzsvarot savu dzīvi, esat emocionāli stabils.

3. Iesācējs

Jūs esat diezgan spītīgs, mērķtiecīgs un spējat daudz paveikt, lai iegūtu to, ko vēlaties, sasniegtu savus mērķus. Dažkārt mēdzat būt pesimistisks,nereti arī neuzticaties cilvēkiem un biežāk paļaujaties tikai uz sevi. Jūs mīlat sevi, kas ir ļoti labi, taču uzmanaties kļūt savtīgs - neizmantojat citus cilvēkus, lai īstenotu savus mērķus.

4. Maigais

Jums patīk būt vienam, ļoti iespējams, ka esat sapņotājs un māksliniecisks cilvēks. Citiem var rasties iespaids, ka dzīvojat savā pasaulē. Jūs esat jūtīgs, maigs, laipns, saudzīgs un iecietīgs. Tajā pašā laikā varat būt arī ļoti tiešs. Esat pilns ar radošām idejām, kurās labprāt dalāties ar citiem.

5. Nevērīgais

Jums ir citādāks pasaules skatījums nekā lielākajai daļai cilvēku. Esat mākslinieciska un radoša personība, ieraugāt skaistumu it visur pasaulē. Iespējams, jums ir apgrūtinājums būt visu laiku precīzam un kārtīgam - jūsu moto ir - nost ar perfekcionismu! Dažkārt saskaraties ar grūtībām, plānojot darbu un veicot dažādus ikdienas uzdevumus, taču, neskatoties uz to, esat ļoti optimistisks un atvērts. Iespējams, saskaraties ar biežu garastāvokļa maiņu.

Mēs, smaida ekspertu komanda, atgādinām, ka veselu un skaistu zobu pamatā ir regulāras rūpes par zobu higiēnu, tīrot zobus divas reizes dienā ar zobu birsti un fluoru saturošu zobu pastu!

Piesakies konsultācijai

Citi raksti