Iesakām

10 foršas idejas pēdējā brīža dāvanām svētkos

Raksta titulbilde Piesakies konsultācijai

Grāmatu maiņas vakars

Vai esat dzirdējis teicienu, ka vislabākais, ko varat uzdāvināt svētkos, ir nevis lieks krāms, bet interesanta grāmata? Ja draugiem, tāpat kā Jums, patīk lasīt, tad sarīkojiet kopīgu tikšanos svētku noskaņās un dāvanu vietā sarīkojat mainīšanos ar grāmatām. Atrodiet radošu veidu, kā vakaru padarīt neaizmirstamu un pārsteigumiem bagātu, piemēram, grāmatas iesaiņojiet, lai nebūtu redzams tās autors un vāks, bet uzzīmējiet pats tās vāka noformējumu, uzrakstiet zīmīgāko citātu vai pats izdomājiet grāmatas anotāciju.

Uzdāviniet to, ko vienmēr aizdodat

Dodiet iespēju beidzot iegūt to, ko draugi vai ģimenes locekļi ik pa laikam no Jums aizņemas (ar vai bez Jūsu ziņas). Nav svarīgi, vai tas ir telefona lādētājs, kāds instruments, iemīļots džemperis, tāpat nav svarīgi, vai šī lieta ir jauna vai lietota lieta - vienkārši iesaiņojiet to un uzdāviniet!

Pagatavojiet skrubi

Lai gan dažkārt sapņojam par to, kaut nu katra diena būtu SPA diena, lieliska dāvana var būt tāda, kas ir pašu gatavota. Vēl viena ideja, kas neprasa daudz līdzekļus un ir vienkārši pagatavojama - ķermeņa skrubis. Viss, kas nepieciešams - olīveļļa, granulēts cukurs, kāda skaista burciņa zero waste stila “atbildīgajam” iepakojumam. Dažādas receptes iespējams atrast internetā.

Dāvanu karte Jūsu pakalpojumam

Izdomājiet savu labo darbu un uzdāviniet to kā bezmaksas dāvanu karti. Piemēram, Jūsu draugi dodas ceļojumā un ir jāpieskata viņu māja, vai prombūtnes laikā jāparūpējas par viņu mājdzīvnieku vai jāpieskata bērni - pagatavojiet dāvanu karti kādam no šiem pakalpojumiem - ieprieciniet tuviniekus ar rūpēm par viņiem. Uzzīmējiet, atjautīgi noformējiet, noteikti norādiet derīguma termiņu un arī to, ka rezervācija jāpiesaka, piemēram, 24 stundas iepriekš!

Čaklais abonements

Nav labāks veids, kā iepriecināt vecākus vai savu dzīvesbiedru, kuriem jau tā ir daudz ikdienas darbu, rūpju un pienākumu. Ja uzdāvināsiet, piemēram, trauku mazgāšanas abonementu vai mājas uzkopšanas abonementu, tas tiešām būs jauks veids, kā parādīt Jūsu rūpes par otru, apņemšanos kļūt izpalīdzīgam ikdienas darbos, kļūt čaklākam.

Bezmaksas pasākuma apmeklējums kopā

Ja esat jau gana iztērējies, bet svētku laikā vēlaties ar saviem tuvajiem apmeklēt kādu koncertu, pasākumu, lai izbaudītu svētkus pilnīgāk? Ir labas ziņas! Iesakām apskatīt bezmaksas pasākumus svētku laikā - tie ir gan koncerti baznīcās, gan bezmaksas pasākumi dažādos svētku tirdziņos. Tāpat tā ir laba ideja, lai pavadītu laiku kopā ar savu ģimeni, veltītu laiku sen nesatiktam draugam un apmeklēt šo pasākumu kopā. Tikšanās un kopīga laika pavadīšana būs Jūsu dāvana tuvajiem!

Uzrakstiet ar roku rakstītu vēstuli un nosūtiet pa pastu

Kad pēdējo reizi saņēmāt ar roku rakstītu apsveikuma kartīti vai vēstuli – ar īstu pastmarku, aploksni?Velti 10 minūtes laika un uzraksti vēstuli, mīļus pateicības un apsveikuma vārdus kādam tuviniekam, tas būs īpašs brīdis un prieks saņēmējam gan tuvumā, gan tālumā! Ja nosūtīsi šodien, pasts paspēs piegādāt līdz svētkiem!

Draugs - augs

Ja kāds no Jūsu draugiem mīl puķes, istabas augus – tad laba ideja ir padalīties ar kāda Jūsu istabas auga stādiņu, kuram vairs nav vietas puķu podā un tas drīz jāpārstāda. Tā būs jauka dāvana, kas neprasa ieguldījumus! Varat atrast interesantu podiņu vai trauku, atcerieties par zero waste principu, un dāvana gatava!

Ģimenes recepšu grāmata

Katram taču ir kāda laba recepte vai konditorejas, marinēšanas vai kokteiļu gatavošanas knifs, ko izmantojam garšīgu uzkodu vai ēdienu/dzērienu pagatavošanai. Apkopojiet dažas labākās receptes no saviem draugiem, radiniekiem un uzdāviniet patīkamas atmiņas un vērtīgus kulinārijas knifus, kuri, iespējams, tiks pārmantoti no paaudzes paaudzē un priecēs daudzas īpašas svētku un ikdienas maltītes!

Piesakies konsultācijai

Citi raksti